GEOLOKALIZUJ I KIERUJ SWOJĄ FLOTĄ

Axxès wprowadza innowacje i opracowuje Fleet Manager, kompletną aplikację do geolokalizacji twojej floty w czasie rzeczywistym, przeznaczoną dla firm przewożących towary i pasażerów. Ze swojego komputera lub telefonu komórkowego, kontroluj dostawy, przygotowując trasy dla każdego pojazdu w zależności od jego lokalizacji w danej chwili. Przeglądaj szczegółowe raporty aktywności Twoich transportów i ustalaj trasy w zależności od kosztów.

Dzięki geofencing każdy przejazd twoich pojazdów uruchamia alarm przy wjeździe i wyjeździe ze strefy. Informuj w czasie rzeczywistym swoich klientów o dowiezieniu towarów do miejsca docelowego.

Informacje o natężeniu ruchu w czasie rzeczywistym ostrzegają kierowcę o zatłoczonej trasie i pozwalają przewidzieć opóźnienie. Za pomocą narzędzia planowania trasy, wybierz najlepszą trasę dla kierowców, zarówno pod względem opłat drogowych, jak i liczby kilometrów lub wymaganego czasu podróży. Zobacz trasę przebytą przez twoją flotę w danym okresie dzięki historii podróży. Ustal politykę dotyczącą ekologicznej jazdy na podstawie informacji o emisji CO2 oraz o trasach, uwzględniając przyspieszanie, zwalnianie i zatrzymywanie pojazdów. Gromadź precyzyjne dane wspomagające organizację pracy (zużycie, opłaty, trasy) według pojazdów, pobierając raporty.


Fleet Manager i Data Connect

Poznaj nasze oferty i usługi

ŚLEDZENIE DOSTAW

Data Connect

Data Connect to rozwiązanie oparte na współpracy do śledzenia dostaw i frachtów dla wszystkich uczestników łańcucha dostaw. Ta usługa otwiera drzwi do największych rynków, zleceniodawców i przewoźników, bez dodatkowych inwestycji lub zmiany metody pracy. Uzyskaj dostęp do nieograniczonej liczby podwykonawców, którzy wykonają zadania zgodnie z twoimi specyfikacjami. Zarządzaj działalnością transportową dzięki wizji 360° na jednej platformie.

PRZEWOZISZ TOWARY?

Chcesz zautomatyzować pobieranie danych GPS i współpracować z organizacjami transportowymi i logistycznymi, aby rozwijać swoją działalność na rynkach, do których wcześniej nie miałeś dostępu?

JESTEŚ PRZEWOŹNIKIEM LUB ZLECENIODAWCĄ?

Korzystasz z usług podwykonawców, ale chcesz kontrolować prawidłowe dostarczanie powierzonego ci towaru i jednocześnie zagwarantować jakość swoich usług transportowych?

Zarządzaj nieprzewidzianymi sytuacjami dzięki natychmiastowemu dostępowi do informacji o dostawie w czasie rzeczywistym. Przewiduj dostawy, zwalniając rampy załadunku i rozładunku w celu wydajnego zarządzania przepływem i proaktywnie udostępniaj informacje swoim klientom.